הסיכויים לזכות בלוטו

בשנים האחרונות הגרלת הלוטו נחשבת לאחת ממשחקי המזל הכי מהנים בישראל, אליו מצטרפים חיילים, סטודנטים שיודעים איפה למצוא את המזל החדש שלהם, משפחות שלמות הבטוחות בצירוף תאריכי ימי ההולדת של כל אחד מבני המשפחה ואפילו קבוצות חברים. כל אלו הכירו בשנים האחרונות ביכולת של הגרלת הלוטו להפוך לא מעט ישראלים למיליונרים חדשים, שרק בשנת 21 נולדו עשרות מיליונרים חדשים בישראל ומצליחים להנות דרך מגוון שיטות מילוי שונות, טפסים מגוונים המגדילים את המזל ועוד הגרלות אחרות בהן מציע מפעל הפיס לקהל הרחב לנסות את מזלו. על כן הסיכויים לזכות בלוטו כיום רק הולכים וגדלים, ובניגוד לשנים עברו הזוכים רק הולכים ומתרבים.

הסיכויים לזכות בלוטו – מגרילים זוכים

כיום מציעה הגרלת הלוטו מציעה זכיה המתחיל בחמישה מיליון עד כארבעים מיליון שקלים בהגרלת לוטו "רגילה", ואילו הגרלת לוטו "דאבל" מאפשרת זכייה בין המשתתפים המתחילה בעשרה מיליון ועד לכשמונים מיליון שקלים. כל הגרלת לוטו מגריל כשלושים ושמונה מספרים כאשר אחד מהם נחשב למספר "חזק", כאשר ניחוש של שישה מספרים ובצירוף של מספר חזקה, תזכה את המנחשים נכונה בפרס הראשון. את המספר החזק ממלאים בצידו הימני של הטופס ובחירת המספרים נעשית בכל צורה שנרצה, כאשר מילוי של טופס יעלה בין שישה עד 42 שקלים. ההגרלה נערכת פעמיים בשבוע, כאשר הראשונה מתקיימת ביום שלישי והשנייה במוצאי שבת.

ומה הסיכויים?

מאוד תלוי אם משתמשים בשירות לוטו פליי סמארט או לא. אבל מילוי טפסי לוטו יכול להיעשות בכמה שיטות כאשר חלקן כוללות דאבל לוטו, המגדיל משמעותית את סכום הזכייה ומאפשר להכפיל אותה לא משנה מה הסכום שזכינו בו, שנית כל ישנם מספר דרכים למלא טופס ולהגדיל גם את סיכויי הזכייה. דרך אחת לכך היא כמובן בעזרת לוטו שיטתי, אשר מגדיל לא רק את הסיכוי לזכות בפרסים אלא גם להגדיל את סכומם. כאמור קיים לוטו שיטתי 8, לוטו שיטתי 9,10,11 ו 12 שיטות אלו מאפשרות צירופים שונים החל מ28 צירופים שונים ועד ל942 , כאשר כמות המספרים גדלה על פי השיטה(שיטתי 8-שמונה מספרים, שיטתי 12-שניים עשר מספרים). שיטה נוספת הינה "שיטתי חזק" המאפשרת סיכויים גבוהים פי כמה בזכייה, כאשר בטופס זה ניתן לבחור בין 4 עד 7 מספרים חזקים וגם סימון של שבעה מספרים במקום שש.