חברות מומלצות להשקעה בנדל"ן בחו"ל

לא מעט השקעות "נפתחו" בפני ישראלים בשנים האחרונות כמו אופציות שונות, מניות של חברות בינלאומיות, השקעות בסטאר טפיים ישראלים ועוד מגוון רחב של אפשרויות שאמורות להחליף את שיעורי העמלה הנמוכים שבנק ישראל הציב. אך חד עם כל אלו מצאו הישראלים את אחת מההשקעות היותר משתלמות ופופולריות בשנים האחרונות והיא לא אחרת מאשר השקעה בנדל"ן בחול, כאשר השקעה זו יכולה להשתנות דרך המחירים של הנכסים ועד לסוג המס וההליכים השונים שכרוכים בקניית דירה. אך ההשקעה שהפכה לכלכך פופולרית ושכיחה בקרב הישראלים, מצריכה לא מעט זמן פנוי והתעסקות שלמרבית הישראלים לא תמיד יש ולכן קיימות כיום מגוון רחב של חברות שיוכלו לעזור לכם לבצע השקעה חכמה במדינות שונות בחול.

פרופימקס

החברה שקיימת כבר מעל ל20 שנה מבצעת את עיקר ההשקעות שלה במדינות שונות בארצות הברית, היא עושה זאת דרך שותפים מקומיים שונים ומאפשרת מגוון של השקעות ואחוזי תשואה נאים מהשקעות שלכם.
החברה שמה דגש בשמירה על האינטרסים של המשקעים שלה, גם במקרים ומתגלים קשיים אל מול המשקיעים המקומיים. יחד עם זאת החברה תוביל ותעזור לכם להגיע אל הנכס הרלוונטי ביותר עבורכם, החל משלב החיפוש ועד לשלב חתימת החוזה ואחזקת הנכס. אך כל אלו לא נעשים בחלל ריק מכיוון שפרופימקס מבצעת השקעות יחד עם ידע רחב בשוק הנדל"ן ובעלי התמחות סקטוריאלית וגאוגרפית שעוד לא נראו בשנים האחרונות.

הגשמה

אחת מהחברות הוותיקות בישראל והיא מציעה מגוון רחב של מסלולים ומדינות להשקעה, תוך כדי ליווי של המשקיעים החל מאירועי השקה ועד לירידה לפרטים הקטנים ביותר בעסקה. הערים המרכזיות בהן עובדת חברת "הגשמה" אלו ערים כמו ברלין, לונדון, אינדיאנה, ניורק ושיקגו שבארצות הברית. יחד עם זאת במידה ותרצו לבצע השקעה גם בישראל תוכלו למצוא את המסלול המתאים לכם דרך חברת "הגשמה", כאשר היא אחראית על כ115 פרויקטים שונים שמניבים בממוצע כ13.3 אחוזיי תשואה.

SBD

החברה שנוסדה על ידי שרוליק חנוך שלו ניסיון רב בתחום הנדל"ן בישראל ובחול, מציעה מגוון שירותים למשקיעים בנכסים מחוץ לישראל. השירותים שאותם תוכלו להשתמש בחברת SBD מתחילים מהמעטפת הפיננסית שלה תזדקקו, ייעוץ משפטי, שירותי אנליזה לנכסים שונים ובקרה שוטפת עבור מרבית הנכסים מסביב לעולם. את מסלולי ההשקעה של SBD תוכלו למצוא החל ממדינות שונות בארצות הברית, להשקעות בספרד ועוד מגוון יעדים אטרקטיביים בעולם.