חששות לפני ניתוח קוסמטי

רבים מאיתנו עוברים בשלב כזה או אחר של החיים איזה שהוא תהליך רפואי, ברוב הפעמים יתלוו אלינו לא מעט חששות ורגשות מעורבים בנוגע להליך. התחושה הזו הינה טבעית לרובנו, מכיוון שלא רק שחלק לא קטן מאיתנו לא מבינים את עומק הפרוצדורות ואת ההבנה הרפואית הדרושה לנו על מנת שנוכל להיות רגועים, אלא שאל החששות מתלווים גם פחדים טבעיים מפגיעה בגוף או כל דבר אחר. תחושות אלו מלוות גם מטופלים שאמורים לעבור ניתוח קוסמטי, בין אם בהרמת חזה או ניתוח אף, החששות עדיין מתקיימים כמו של שאר המטופלים. לכן חשוב לדעת מה יש לעשות לפני ניתוח מסוים ומה לא, למה חשוב לבקר קודם בפגישת ייעוץ עם הרופא בקליניקה, מה החששות שעלולים לנבוע מההליך ולמה בעצם צריך לחשוש?

חששות לפני ניתוח קוסמטי– אף

ניתוחי אף יכולים להעשות בהליכים רפואיים שונים, חלקם יכולים להיות חודרנים יותר וחלק יכולים להיות שפחות. אך הניתוח עצמו מהווה חששות די הגיונים, בין אם לא נקבל את התוצאה הרצוי שלה קיווני ועד לכך שאולי משהו בחומר ההרדמה לא ישפיע כראוי. לכן על מנת להסיר חששות אלו נעשים מפגשים מקדימים אשר יעזרו לדמות את התוצאה שתרצו, כיום ישנם לא מעט כלים טכנולוגים אשר יעזרו לרופא המטפל לדייק עבורכם את התוצאה. כך גם בנוגע להרדמה מקומית ויכולות האלחוש של האיזור, כיום הסיכוים שמטופל אכן ירגיש דבר בזמן ההליך קטנים משמעותית מבעבר.

חששות לפני ניתוחים קוסמטים

כמו שציינו כל הליך קוסמטי וכירוגי מביאים עימם לא מעט חששות ולבטים, אך חשוב לזכור כי כיום הרפואה הקוסמטית והרפואה בכלל הופכים להיות ויותר מתקדמים בשנים האחרונות.אנו נוכל לראות לא מעט טכנולוגיות אשר הופכות הליכים כירורגיים שהיו מסובכים עד לפני מספר שנים, לקלים נוחים וללא צורך בזמן החלמה ממושך. כמובן שהחששות בנוגע לכל טיפול כירוגי ובמיוחד ניתוחים קוסמטים יכולים להעלות חששות, אך אם הדבר אכן מפריע לכם בקבלת החלטה, והיוועצות עם מספר רופאים ובצעו גם סקר שוק אשר יעזור לכם לקבל תמונת מצב ראויה יותר ומפורטת יותר עבור הטיפול אותו תרצו לעבור.