ניתוח אף מה לבדוק בתמונות לפני ואחרי

ניתוחי אף נחשבים לניתוחים קוסמטיים כמעט הכי פופולריים בישראל, כאשר רק בשנת 2020 נעשו קרוב ל7000 ניתוחים מסוג  זה לצד אלפי ניתוחים פלסטיים אחרים. הניתוח שאמור לעזור בעיצוב מחודש של האף יכול גם לספק מענה עבור בעיות נשימה, שברים באזור אשר גרמו לתזוזה בלתי רצונית של גשר האף ועוד. יחד עם עם כל אלו אחד הדברים הבולטים בניתוחים מהסוג הזה, אלו תמונות לפני ואחרי. תמונות אלו כמו לא מעט מוצרים שאנו רואים ברשת אמורים להעביר לנו את מהות המוצר או את רמת הגימור של הניתוח. אז מה חשוב לבדוק בתמונות מהסוג הזה?   

ניתוח אף – למי זה מתאים ולמי זה לא?

ניתוחי אף יכולים להיות מתאימים החל מגיל 17 ובמקרים של פגמים מולדים או פציעות מתאונות כאלו ואחרות, גם יעשו על גילאים צעירים יותר. אך לאנשים אשר סובלים ממחלות כרוניות כמו סוכרת למשל או יתר לחץ דם, ייתכן וזמן ההחלמה עלול להיות איטי יותר ובמקרים מסוימים גם לא מומלץ. וכמעט כמו כל דבר בחיים כאשר אנו מתבגרים הקושי לעצב מחדש את האף שלנו יהיה קשה יותר, בנוסף אנשים מעשנים  יתבקשו להפסיק עם העישון לתקופה של מעל חודש.

אילו בעיות באף יכולות להיפתר?

ניתוחי אף נחשבים לכלי יעיל במיוחד עבור עיצוב מחדש לאף שלנו, אך יחד עם זאת הם גם יכולים לפתור לא מעט בעיות שאינן רק אסתטיות. הראשונה שבהם היא מבנה הקונכיות וגם מחיצת האף, אשר לעיתים מושפעים מפוליפים או מכות שונות ועלולים לגרום לירידה באחוזי האוויר שנכנסים אל האף, אלו יכולים להפתר בעזרת ניתוח אף פשוט. יחד מצטרפים כמובן גם בעיות האסטתיות ה"רגילות", כמו אף נשרי, אף שעלול להיות גדול מהפנים או אף בעל נחיריים רחבות במיוחד.

איך זה בתמונות

בתמונות של לפני ואחרי בניתוחים מסוג זה, חשוב שתסתכלו על כמה פרטים שעלולים להיות קריטיים. הדבר הראשון מביניהם הוא כמובן התאורה מכיוון שעם "משחק" טוב של התאורה אפשר לעמעם אזורים שונים באף, במידה ושמתם לב כי בתמונה של לפני יש יותר אור ובתמונה של האחרי יש פחות, וודאו שוב פעם מול הרופא המטפל. הדבר השני הוא כמובן האזורים המבוקשים של הטיפול, נסו להתעמק בהם שנייה וראו אם האזור "מעורפל" או בעל צבעים מרוחים. הדבר השלישי שהוא לא פחות חשוב מכל מה שהזכרנו הוא הזווית, במידה והמטופל בתמונה מוצג מפרופיל למרות שהניתוח כלל עיצוב או הרמה מקדימה יש לראות עוד כמה תמונות. טיפים אלו יכולים להיות קריטים עבורכם, בעיקר כאשר מדובר בטיפול אשר יכול לשנות את הסימטריה שלכם.