עדשות מגע או משקפיים?

כ 2 אחוז מבני האדם בעולם מרכיבים משקפיים, חלק מהם מעדיפים משקפיים רגילות עם מסגרות שונות, וחלק כמובן מעדיפים עדשות מגע. כמובן שלכל אביזר יש את ייחודיות משלו, את הסגנון והעיצוב. למשל על ידי משקפיים תוכלו להביע את עצמכם על ידי המסגרת שבחרתם, ועם בחירה של ללכת עם עדשות מגע תוכלו להיפטר מהעול של המשקפיים על הפנים ולהרגיש חופשיים עד שתורידו את העדשות כמובן. אז כמובן שאתם בטח שואלים את עצמכם איך החליטו אותם 2 אחוז מכלל האוכלוסיה בעולם? אנחנו ננסה לעשות מעט סדר.

עדשות מגעhttps://www.lens.co.il/

כמו כל דבר בחיים גם עדשות מגע טומנות בתוכן גם יתרונות וגם חסרונות, חלק מהחסרונות יהיו מאוד קריטיים לאנשים מסוימים ולחלק לא. בעדשות מגע יומיות או חודשיות, תצטרכו להחליף או להסיר את העדשה עם סיום כל יום. פעולה פשוטה ביחס להורדת משקפיים לפני השניה. אבל עם רוב עדשות המגע תוכלו לעבוד שעות מרובות מול המחשב, לעבוד בחוץ מבלי כל הפרעה ולבצע מגוון פעולות. כמובן שגם העדשות מתחלקות לשני סוגים עיקריים כשהסוג הראשון הוא עדשות יומיות כמו שהזכרנו והסוג השני הוא עדשות חודשיות. שני הסוגים אמנם עמידים בלא מעט מצבים, אך את ההראשון(יומיות) יש להחליף עם סיום כל יום ואת הסוג השני (חודשיות) יש להחליף אחת לחודש ובלילה להשרות בתמצית.

משקפיים

ישנם אנשים אשר רואים את משקפי הראיה שלהם כפריט לבוש, ממש כמו בגד וחולצה, וישנם אנשים שלא מייחסים חשיבות רבה לאיך שיראו משקפי הראיה שלהם. לכן בשנים האחרונות נוצרו מגוון רחב של סוגי מסגרות לשמקפיים, גם עם משקפי שמש שיכולים לתת מענה למרכיבי המשקפיים. מלבד כל אלו משקפי השמש אינם מצריכים התעסקות פיזית כמו עדשות המגע, כך שלא תצטרכו להחליף עדשה בכל לילה. כמובן שגם לא תצטרכו לקנות תמיסות בסוף תקופה מסויימות וגם לא תצטרכו להחליף את העדשה בין אם היא יומית או חודשית. אבל מלבד ההתעסקות והחלפה אחת לחודש או חודש וחצי, אכן תצטרכו להוציא הוצאה נכבדת עבור מסגרת משקפיים ראויה שתוכל לשמש אתכם לאורך זמן